Подружки нареченої напрокат

Як відомо, орендувати завжди вигідніше, ніж купити. І взяти в оренду для церемонії одруження можна сьогодні не тільки сукні, костюми, аксесуари, але і живих людей, зокрема, подружок нареченої. Це на своєму прикладі довела підприємлива молода особа з Китаю Ксу Ліша, яка зуміла побудувати високоприбутковий бізнес, пропонуючи орендувати на весілля подружок нареченої.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Така ідея прийшла в голову жінці не випадково: одного разу їй запропонували зіграти роль подружки нареченої за певну суму грошей. Дівчина відразу ж збагнула, що якщо послуга затребувана, її необхідно просувати, і створила власне «прокатне» агентство.

Сьогодні салон китаянки має величезний успіх. Дівчата, які бажають взяти участь у весільній церемонії і заробити на цьому, проходять суворий кастинг. Подружок нареченої, як правило, шукають серед молоденьких студенток. У кандидатки на важливу посаду має бути гарне обличчя, струнка фігура і ввічливі манери.

Як показала практика, дівчата, що пройшли кастинг, отримують відмінний джерело доходів — послуги подружок нареченої напрокат виявилися дуже затребуваними і добре оплачуваними.

Share your thoughts