Подібний парфум: іноземні бізнес-ідеї, інноваційні ідеї

У багатьох людей запахи асоціюються з конкретними образами. Також справа йде і в світі парфумерії. Що ж, тепер побачити той чи інший аромат стало набагато простіше!

Порівняно нещодавно в Японії був організований стартап під назвою Aroma Bit. В рамках цього проекту розробляється спеціальний пристрій, завдяки якому користувач зможе на власні очі побачити, як саме виглядає його духи або позначений запах. Про зовнішньому вигляді гаджета поки мало що відомо. Але кажуть, ніби він виглядатиме, як маленький пристрій з екраном сенсорного типу.

Як повідомляють розробники, новинка дозволить, в першу чергу, побачити аромати різних напоїв.

Так що, з його допомогою користувач зможе в буквальному сенсі слова побачити різницю між двома видами кави. Необхідно уточнити, що розробляється пристрій аж ніяк не в розважальних цілях. Як очікується, гаджет викликає пильний інтерес власників закладів громадського харчування, а також — харчових та інших виробництв, на яких контроль якості продукції здійснюється через задіяння нюху. До речі, перша категорія цільової аудиторії в даній розробці особливо зацікавлена, так як вона дозволить зробити справжню революцію у світі маркетингу та просування продукції.

Поділіться своєю думкою