Подарункові карти на розлучення

Шлюборозлучний процес — затяжне і не дуже приємне заняття. Але, на жаль, багатьом людям не тільки в нашій країні, але і у всьому світі доводиться цим займатися. Щоб перекласти всі турботи на плечі юристів, до них необхідно прийти особисто, а це теж втрата часу і сил. Унікальна пропозиція включила в спектр своїх послуг велика юридична компанія з Мексики під назвою Abogados Postulantes en Sociedad. Заповзятливі фахівці пропонують усім бажаючим оформити подарункову карту на розлучення.

Клієнтам юристів не потрібно нікуди ходити. Слід лише зареєструватися на офіційному сайті компанії, внести фіксовану плату (близько 12 000 рублів, в перерахунку на російську валюту) і заповнити список документів. Після цього в роботу включаються співробітники фірми. Документи забирає кур’єр, а юрист оформляє все по закону. Клієнт лише повинен у призначений день і годину з’явитися в зал суду, в якому його вже буде чекати адвокат. Після слухання виноситься рішення, яке також доставляється кур’єром. Якщо ж суддя з якоїсь причини відмовиться розводити подружжя, то контора зобов’язується повернути грошові кошти замовнику.

Цікаво, що подарункові карти призначені не стільки для прямих клієнтів компанії, скільки для їх друзів та родичів. Адже, найчастіше, людям буває складно зважитися самостійно закреслити сімейне життя навіть тоді, коли це буває життєво необхідно. А подарунковий сертифікат здатний прискорити процес обмірковування. До речі, термін дії карти — 12 місяців, тобто часовий проміжок для прийняття рішення достатньо великий. У нашій країні таких послуг поки немає, але можна не сумніватися, що попит на них буде!

Поділіться своєю думкою