Плюшевий доктор

Всім батькам добре відомо, наскільки складно отримати достовірні відомості про здоров’я власної дитини. Елементарне вимірювання температури тіла перетворюється часом у справжнє випробування. Полегшити страждання молодих мам і тат допомагає винахід двох юних хорватських бізнес-леді. Школярки Ана Бурица та Йосипа Майик сконструювали унікальний пристрій під назвою The Teddy Guargian.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

На перший погляд, пристосування, пропоноване хорватками, виглядає, як звичайний плюшевий ведмідь. Але зовнішність, як кажуть, оманлива. Усередині іграшки захована ціла шпигунська система. Датчики, вбудовані в конструкцію, вміють вимірювати температуру, тиск, рівень кисню в крові. Teddy The Guargian пов’язаний з мобільним додатком по каналу Bluetooth. Встановивши це додаток на свій смартфон, батьки маленьких капризуль мають можливість отримувати дані про стан їх організму в режимі реального часу.

Ретельне тестування довело, що показники датчиків відповідають дійсності на 98-100%. Дитина просто притискає іграшку до себе, а вона в цей час моніторить його стан. Варто Teddy The Guargian близько 70 доларів. Це досить демократична ціна для такого незамінного помічника.

Share your thoughts