Пляжний электрозонт

Високі технології дісталися вже й до звичайних пляжів. Дві великі американські компанії скооперувалися і створили унікальний винахід — пляжний электрозонт Powerbrella.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Верхня частина незвичайного парасольки має спеціальне плівкове покриття, під яким розташовуються сонячні генератори. Енергія сонця накопичується, плівка перетворює її в електрику, яка надходить до накопичувальної батареї в корпусі.

Стовбур Powerbrella оснащений декількома USB-портами, через які можна заряджати різноманітні кишенькові девайси — планшети, смартфони, плеєри і навіть ноутбуки.

Пристрій вже протестовано і запущене в масове виробництво. Розробники планують удосконалити свій винахід, оснастивши його світлодіодами. Накопиченої за день енергії буде цілком достатньо, щоб у нічний час місце, в якому встановлений парасольку, осяювалося різнокольоровою ілюмінацією.

Технологія унікальна, і виробники впевнені, що її можна з успіхом застосовувати і для інших цілей. А электрозонты обов’язково будуть користуватися попитом у власників курортних готелів по всьому світу.

Share your thoughts