Пляжні написи в подарунок

Практично кожен з нас хоче опинитися на березі океану і накреслити своє ім’я на піщаній смузі вздовж берега. Звичайно, багато мрійників так і не зможуть потрапити у країну свою мрії, але тим не менш зможуть побачити своє ім’я, написане на піщаному пляжі Куби, Кости-Ріки або будь-якої іншої популярної країни.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Саме таку несподівану послугу пропонує всім бажаючим за певну плату росіянин, що проживає далеко за межами нашої країни.

Заробляє наш співвітчизник буквально з повітря, тому що напис на пляжі можна зробити і своїми руками, а фотографії, зроблені на телефон, теж абсолютно безкоштовні. Коштує ця послуга в середньому 400 рублів. І при цьому на неї є попит! Виявилося, що росіяни раді отримати в подарунок напис на піску.

Звичайно, і в цьому бізнесі є свої складності. Головна, ця місце проживання. Щоб пропонувати написи на піску, потрібно жити де-небудь в тропічному раю. Також вам потрібно налагодити більш широку географію розміщення привітань. Для цього варто знайти охочих допомогти вам у малювати на піску в інших країнах. А також необхідно мати багату фантазію, щоб креслити на пляжі дійсно гарні поздоровлення.

Share your thoughts