Пляж під закритим небом

Багато мріяли б мати можливість цілорічно ніжитися на пляжному пісочку під променями теплого сонечка, але, на жаль, у межах нашої країни це неможливо в силу її кліматичних особливостей. Заповзятливі японці знайшли оптимальне рішення цієї проблеми: вони почали створювати чудові пляжні зони під «закритим» небом, і цей проект напрочуд стрімко набрав популярність, залучаючи величезну кількість клієнтів.

Потрібно розуміти, що для організації закритого пляжу потрібні великі капіталовкладення, які, до речі, окупляться досить оперативно. Конкуренція в цій області мінімальна, зате рентабельність дуже висока.

Площа японського пляжу під назвою Ocean Dome дуже велика — він займає територію приблизно в 6 футбольних полів. Ця зона відпочинку є прекрасною альтернативою звичним пляжам — тут є і власний пісок, і сонце, і вода, і пальми. Звичайно, море тут штучне, але, прийшовши в Ocean Dome, опиняєшся в справжньому тропічному раю з бурхливою рослинністю і екзотичними представниками фауни. На території пляжу встановлено особливий «вулкан», який кожні 10-15 хвилин активізується і створює шикарну хвилю заввишки в 3 метри, успішно покоряемую серферами.

В Ocean Dome завжди ідеальна погода. У цьому райському куточку постійно кипить життя: тут активно працюють аніматори, є безліч водних атракціонів, постійно проводяться розважальні шоу.

Комплекс має незвичайну покрівлю: у гарну погоду дах розкривається в сторони, впускаючи всередину промені цього сонечка і свіже повітря. Власники пляжу не планують зупинятися на досягнутому. Вони хочуть удосконалюватися, охоплюючи все нові сфери розваг, наприклад, упорядкувати в Ocean Dome пару тенісних кортів, кілька гольф-майданчиків і т. д.

Цікаво, що зовсім поруч із закритою пляжною зоною розташований цей пляж, але при цьому він користується значно меншою популярністю, ніж Ocean Dome з його розвиненою інфраструктурою, чистотою і комфортом. Можна не сумніватися, що подібні пляжі будуть затребувані і у росіян!

Поділіться своєю думкою