Плетіння меблів з верби

Плетені меблі — один з дизайнерських трендів сучасності. Сьогодні її використовують не лише на дачах і в заміських будинках, але і в інтер’єрах міських квартир і офісів. Оволодівши мистецтвом плетіння меблів з вербових прутів, можна побудувати високодохідний і вкрай успішний бізнес.

Потрібно відразу відзначити, що конкуренція в цій області дуже мала. Меблі ручної роботи з верби представлена в магазинах в мінімальних кількостях незважаючи на низьку собівартість і високу рентабельність такого роду діяльності. З сировиною і обладнанням проблем також не виникає. Питання лише в бажанні і талант. Благо, навчальних матеріалів сьогодні в Інтернеті достатньо.

Плетіння меблів з лози чудово підходить для початківців підприємців, які не мають значним стартовим капіталом. Важливо правильно зрізати і підготувати прути. Починають процес заготівлі в середині осені і завершують його до появи перших весняних бруньок. Потрібно відзначити, що лоза — відновлюваний ресурс. Через деякий час на місці зрізаних гілок виростають нові. Мінімальний набір обладнання: необхідно запастися гострим ножиком, ємністю для розпарювання лози і візком.

Почніть з найпростіших предметів інтер’єру і відточуйте майстерність, наприклад, на кошиках. Коли виробиться стійкий навик, можна переходити до більш складним і дорогим моделям. Дуже популярні сьогодні плетені крісла-гойдалки. Цікаво, що всього за день досвідчений майстер здатний виготовити відразу 2 примірники.

Реалізувати подібний товар нескладно. Налагоджуйте співпраця з меблевими салонами, використовуйте Інтернет, і все вийде!

Розрахунки прості. Наприклад, вам замовили виробництво 20 крісел-качалок з вербової лози. На всю роботу піде не більше 10 днів. Одне готове виріб коштує близько 10 000 рублів. Тобто за 20 штук ви отримаєте 200 000. За винятком деяких витрат і податків, отримаємо близько 180 000 рублів чистого прибутку. І це менше, ніж за половину робочого місяця. Вражає, чи не правда?

Поділіться своєю думкою