Плейбек-театр: У маленькому місті, інноваційні ідеї

З кожним днем все популярнішим стає театр психологічної імпровізації, так званий плейбек-театр. Має не дуже багато спільного з традиційним театральним мистецтвом, він тим не менш привертає до себе все більше і більше зацікавлених осіб. Одних він приваблює можливістю поспілкуватися, поділившись наболілим, своїми проблемами, тобто бути почутими. Для інших він цікавий можливістю миттєвої імпровізації.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Присутні разом люди, тільки встигнувши поділитися своїми життєвими історіями, буквально тут же отримують можливість побачити їх збоку, втіленими на сцені, переосмысленными і часом своєрідно витлумаченими акторами-виконавцями. Таким чином, слухаючи і прислухаючись один до одного учасники плейбек театру мають можливість побачити і оцінити унікальність один одного, тут формується культура діалогу та співробітництва, зникає різниця по національності, мови та кольору шкіри.

Організація плейбек театру може стати доброю бізнес-ідеєю для професійних акторів не бажають розмінюватися на проведення весіль і анімаційну діяльність з метою додаткового заробітку.

Share your thoughts