Плейбек-театр: У маленькому місті, інноваційні ідеї

З кожним днем все популярнішим стає театр психологічної імпровізації, так званий плейбек-театр. Має не дуже багато спільного з традиційним театральним мистецтвом, він тим не менш привертає до себе все більше і більше зацікавлених осіб. Одних він приваблює можливістю поспілкуватися, поділившись наболілим, своїми проблемами, тобто бути почутими. Для інших він цікавий можливістю миттєвої імпровізації.

Присутні разом люди, тільки встигнувши поділитися своїми життєвими історіями, буквально тут же отримують можливість побачити їх збоку, втіленими на сцені, переосмысленными і часом своєрідно витлумаченими акторами-виконавцями. Таким чином, слухаючи і прислухаючись один до одного учасники плейбек театру мають можливість побачити і оцінити унікальність один одного, тут формується культура діалогу та співробітництва, зникає різниця по національності, мови та кольору шкіри.

Організація плейбек театру може стати доброю бізнес-ідеєю для професійних акторів не бажають розмінюватися на проведення весіль і анімаційну діяльність з метою додаткового заробітку.

Поділіться своєю думкою