Плавучий будинок-човен

Туристична індустрія сьогодні активно розвивається, з’являються все нові напрями, які незмінно приносять стабільний дохід. Кемпинговое будівництво теж поступово виходить на новий рівень. Стати власником власного будиночка для відпочинку за містом мріє, без сумніву, кожен, але ще цікавіше, якщо цей будиночок буде стояти на воді.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Отже, в Росії реалізувати бізнес-ідею з будівництва плавучих будинків або хаусботов не складе праці, і забезпечені покупці на таку нерухомість знайдуться завжди.

Цікава особливість таких будинків — це їх легкість і маневреність. У споруді можна не тільки жити, на ній можна плавати в буквальному сенсі, як на катері. Таким чином можна подорожувати на дальні відстані, возя всюди за собою власне затишне житло.

На території нашої країни цей напрямок поки ще мало вивчений, і конкурентів у даній галузі просто немає. При цьому багатих диваків-романтиків у нас предостатньо, тому рентабельності бізнесу можна бути впевненим на 100%.

Недалекий той день, коли шикарні яхти вже не будуть в тренді, і перспективні покупці перейдуть на більш цікаві і оригінальні придбання, якими цілком можуть стати хаусботи. Це доводить закордонний досвід, де плавучі будинки вже далеко не рідкість.

Share your thoughts