Платні обійми

Сучасні люди відчувають величезний недолік уваги і простих людських почуттів. Скажений ритм життя не дозволяє розслабитися і виділити час на різного роду ніжності. А адже так хочеться повернутися додому після складних робочих буднів, лягти в ліжко і насолоджуватися теплими, заспокійливими обіймами дорогої людини. На жаль, така можливість є не у всіх. Але потреба в «обнимашках» нікуди не зникає. І тут можна второпати: якщо є попит, значить можна на цьому заробити.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Так, на території двох країн — США і Японії — практично одночасно зародився незвичайний стартап. Його організатори пропонують своїм клієнтам за подібну ціну провести з ними ніч, при чому абсолютно без інтиму. Просто міцно обійнятися і забутися здоровим сном.

В Америці пропонуються такі послуги на будинок, а ось я Японії пішли трохи далі, відкривши спеціальний заклад для спільного сну. При чому сну в прямому сенсі слова! Власники закладу беруть плату буквально за все, включаючи вхід, який оцінюється в 3000 йен.

Штат фірми складається з 7 красивих дівчат, з якими приємно лягати в ліжко на строк від 20 хвилин до 10 годин. Вартість мінімального відрізку часу оцінюється також в 3000 йен, максимального — до 50 тисяч. При цьому обійми у вартість не включені, за це стягується окрема плата, як і за будь-яку іншу дрібну й велику послугу.

У закладі під назвою Soineya виключають будь-яку можливість інтимних відносин. За всім цим пильно стежать камери відеоспостереження і сувора охорона.

Share your thoughts