Платна риболовля

Жителі Росії обожнюють проводити вільний час, сидячи з вудкою в руках і годинами дивлячись на поплавок. Риболовля — це пристрасть левової частки чоловічого населення країни. І на цій пристрасті можна побудувати прибутковий бізнес. Головне в цій справі — забезпечити своїм клієнтам можливість похвалитися перед друзями і рідними хорошим уловом.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Організувати платну риболовлю може абсолютно будь-який починаючий підприємець, у якого є початкові грошові кошти в розмірі 2 млн рублів. Так, капіталовкладення чимала, тому починати варто тільки в областях країни з платоспроможним населенням. Інакше можна так і не вийти в «плюс».

Цільова аудиторія підприємця — чоловіки від 25 до 55 років, заробітна плата яких не нижче 25 000 рублів.

До речі, багато роблять риболовлю сімейним відпочинком, тому слід подбати про наявність комфортної зони релаксу. У комплекті з можливістю покататися на катамаранах, переночувати в затишному будиночку, посмажити шашлик на природі платна риболовля матиме ще більший успіх.

Щоб розпочати бізнес, необхідно знайти відповідну територію (не менше 8 га) з водоймою і взяти її в оренду у регіональних влад. Перед запуском малька воду необхідно очистити. На закупівлю рибок піде близько 1 млн рублів (цього достатньо, щоб купити 4,5 тонни малька).

За кожну послугу, яку надає ваше підприємство, можна брати окрему плату. Приміром, оренда будиночка — 1100-1200 рублів на добу, 24 години платної рибалки — близько 800 рублів і т. д.

Хорошим маркетинговим ходом буде надання безплатних дитячих путівок.

Звичайно, бізнес сезонний, але при правильній організації і хорошій рекламі він принесе своєму власнику не менше 300 000 рублів чистого прибутку на місяць.

Share your thoughts