Платна платформа відеоблогеров: іноземні бізнес-ідеї, у сфері сервісу, інноваційні ідеї

Цю ідею втілили в життя два журналіста з Великобританії — Даніель Тюдор (працював в респектабельній газеті Economist) і Сеунг Иун Чи (автор The World Post). Вони створили платформу Byline, на якій видеоблогеры представляли свої сюжети та репортажі в стилі лайф-стрімінг-відео. Ці роботи оплачуються користувачами платформи. Аудиторія Byline — інтелектуали, які цікавляться новинами на актуальні злободенні теми. У всякому разі, саме так платформу позиціонують її творці.

З моменту появи Byline знайшлися люди, готові щедро оплачувати сюжети відеоблогеров, присвячені таким проблемам, як міжнародна торгівля жінками з метою їх подальшої сексуальної експлуатації або життя біженців, що покинули свої країни внаслідок воєн та збройних конфліктів. Так, для освітлення першої теми відома феміністка Джулі Биндел виділила 6,5 тисяч фунтів стерлінгів. А за висвітлення другої таку ж суму, але в доларах, пожертвувало іракське агентство Metrography.

Аудиторія платформи Byline, створеної в 2015 році, відносно невелика, але динамічно збільшується. Втім, її творці роблять акцент не стільки на кількість глядачів і відеоблогеров, скільки на їх якість.

Поділіться своєю думкою