Платна курилка

Куріння в громадських місця в нашій країні знаходиться під суворою забороною, порушення якого карається чималими штрафами. Між тим, кількість курців на вітчизняних теренах не зменшується — сумно, але факт. І цей факт здатний принести підприємливим бізнесменам чималий дохід. Прекрасним проектом для отримання стабільного заробітку може стати організація платної курилки.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для реалізації ідеї необхідно вибрати великий бізнес-центр. Серед офісного планктону напевно знайдеться велике число бажаючих зробити п’ятихвилинна перерва в роботі в компанії димлячої сигарети. В коридорах і на сходах, як відомо, давно вже не можна палити. І ось тут на допомогу приходить рятівна платна курилка. Щоб її організувати, досить орендувати невелику кімнатку в тому ж бізнес-центрі, обладнати її хорошими і витяжними вентиляційними системами, вогнегасниками, озеленити, встановити м’які зручні дивани і попільнички.

Щоб бізнес пішов угору, бажано відразу домовитися з керівництвом центру про введення заборони на куріння в будь-яких інших місцях, окрім спеціально відведеного — платного. Їм це буде вигідно з усіх точок зору.

Підрахувати прибуток нескладно: досить провести міні-опитування та дізнатися, скільки ж курців працює в будівлі. Припустимо, серед співробітників бізнес-центру є 100 любителів покурити. За день вони викурять близько 10 сигарет, і рівно стільки ж раз відвідають вашу курильну кімнату. За одне відвідування можна брати, наприклад, 2 рубля (мінімальна сума, в реальності вона може бути і більше). При такому розкладі в місяць з цих 100 чоловік можна отримувати 40 000 рублів прибутку. Навіть за вирахуванням орендної плати вигода очевидна!

Share your thoughts