Платформа лайфхаков для медиків

Поняття «лайфхак» міцно увійшло в наше життя. Різними хитрощами діляться між собою люди абсолютно різних сфер — від домогосподарок і школярів до туристів і програмістів. Виявилося, що і медичні працівники — не виняток. Це довела унікальна інтернет-платформа під назвою MakerNurse.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Зарубіжний сайт створений спеціально для медичних сестер і доглядальниць. Медперсонал використовує ресурс для обміну лайфаками. Вони діляться секретами догляду за хворими і розповідають один одному способи кастомізації звичної, але не дуже зручною медичної техніки, яку не завжди вдається оперативно адаптувати під ті чи інші потреби.

Творці платформи позиціонують її, в першу чергу, як освітній портал. І ця заява не позбавлене підстав. Навчитися на MakerNurse дійсно можна багато чому. Медичні працівники обмінюються інформацією не тільки в текстовому вигляді, але і за допомогою відеоуроків. Практикуючі медики допомагають своїм молодим колегам стати більш «просунутими» і роблять лікувальна справа більш зручним і практичним.

За перші три місяці існування на сайті MakerNurse вдалося «розкрутити». Виявилося, що подібні платформи дуже затребувані в обраній творцями галузі. Тому заробіток від реклами і партнерських програм зростає в геометричній прогресії, а новатори вже подумують про створенні аналогічних сайтів для інших категорій користувачів Всесвітньої павутини.

Share your thoughts