Платформа добрих справ

Ця платформа, яка є одночасно соціальною мережею і мобільним додатком, що з’явилася в Ізраїлі. Завдання PersonalHeroes — агітувати користувачів регулярно робити добрі справи, та інформувати про це, за допомогою платформи, інших людей. За кожну добру справу користувачеві нараховується від 1 до 1000 балів. Платформа повідомляє про те, кому, де і яка конкретно допомога необхідна. Максимальна кількість, 1000 балів, присуджується за жертвування свого органу для пересадки. Соціальна мережа також рясніє історіями людей, які вижили завдяки донорських органів.

Популяризація донорства — основна мета PersonalHeroes.

Її творці переконані, що одномоментно зважитися на жертвування, наприклад, нирки, дуже мало хто погодиться. А ось якщо постійно, день у день, підштовхувати людину до готовності розлучитися зі своїм органом, спочатку зробивши цю ідею для нього прийнятною, то рано чи пізно він на неї піде. Платформа психологічно готує користувача до цього кроку.

Примітно, що методику PersonalHeroes спочатку досліджували на співробітників компанії Coca Cola, яких керівництво вирішила зробити таким чином добрішими.

Поділіться своєю думкою