Платформа для управління рекламою в соцмережах: бізнес-ідеї у сфері сервісу, інноваційні ідеї

З 2012 року Digital Society Laboratory (DSL) займається збором і аналізом інформації з соціальних мереж. В результаті кропіткої роботи фахівці компанії накопичили велику базу даних про профілях користувачів ВКонтакте і Facebook. Вона включає в себе інформацію про соціальному портреті людей, колі друзів і сімейних цінностях, інтересах і наміри, професійному шляху та рівні доходу, бажаних маршрутах, побудованих на базі чекінів. Також співробітники розробили різні моделі споживання і психотипи аудиторії.

Передумови для бізнес-кейсу

Ринок реклами в Інтернеті з кожним роком стає все більш технологічним. Кожен місяць з’являються нові інструменти і можливості пошуку і комунікації з цільовою аудиторією, що вимагають високого рівня професіоналізму. Тому на ринку затребувані експерти, які розуміють бізнес-завдання клієнтів і професійно створюють і розміщують рекламу, яка приносить продажу. До 2014 року DSL накопичив значний досвід в роботі з даними про користувачів соціальних медіа і визначив для себе перспективну нішу — таргетована реклама в соцмережах.

Унікальність і потрібність ідеї для бізнес-кейсу

Для того щоб завоювати ринок і серця рекламодавців, нам потрібно було створити продукт, який буде приносити користь, тобто вирішувати кілька завдань:

  • створення ефективної продає реклами з високою конверсією в угоду;
  • економія часу і ресурсів компанії;
  • надання якісного сервісу та клієнтської підтримки.

Наше рішення — платформа SocialKey Ads.

У березні 2015 року ми запустили платформу для управління рекламою в соцмережах SocialKey Ads. Сервіс пропонує рекламодавцям унікальні сегменти аудиторій, засновані на розгорнутому профілі користувачів соцмереж. Сегменти включають інформацію про соціально-демографічних і поведінкових характеристиках, рівень достатку та освіти, знання про наміри і уподобання в різних життєвих сферах. Це унікальний сервіс, заснований на власних технологіях профайлінгу DSL, отримав назву профільованої реклами.

Також на платформі SocialKey Ads ми об’єднали можливості для реклами в усіх соціальних мережах Рунета: ВКонтакте, Однокласники, Мій Мир@Mail.Ru і Facebook. Іншими словами, майданчик працює в режимі одного вікна для всіх соцмереж: реєстрація, акаунт, договір, оплати, закривають документи, інтерфейс управління рекламними кампаніями, статистика та аналітика — все в одному сервісі і з якісної клієнтською підтримкою.

Результати

Платформою SocialKey Ads щомісяця користується понад 500 рекламодавців із різних галузей бізнесу: нерухомість, будівництво, банки, fashion, digital і ін. Між тим сервісу менше двох років. У квітні 2016 року ми стали першим селлером реклами в Facebook для малого та середнього бізнесу в Росії.

Поділіться своєю думкою