Платформа для продажу б/у смартфонів

Сучасні молоді люди по кілька разів в рік можуть купувати смартфони. А це значить, що вони з такою ж частотою позбавляються від старих. Тому створення платформи для купівлі/продажу б/у смартфонів вважається прибутковим бізнес-проектом.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Актуальність і перспективність подібного стартапу була доведена молодими французькими підприємцями. Вони заснували платформу, яка функціонує за принципом інтернет-магазину, за допомогою якої можна не тільки придбати нову техніку, але і продати стару.

Особливість сайту полягає в тому, що виставити товар на продаж можна тільки після здійснення покупки. Тобто просто так торгувати тут не можна. Користувач спочатку з особистого кабінету потрапляє в каталог товарів, де можна вибрати як нові, так і старі смартфони. Тільки після здійснення оплати за покупку на екран виводиться форма, через яку можна виставити стару техніку в каталог товарів. Власники платформи роблять націнки на свій розсуд, але вартість, у будь-якому випадку, вигідна, тому клієнтів у бізнесменів завжди багато.

Щоб запустити аналогічний проект в нашій країні, буде потрібно не менше 500 000 рублів. При грамотно організованої маркетингової стратегії окупити вкладення можна досить оперативно. Передбачуваний розмір прибутку через рік роботи може доходити до 230 000 рублів на місяць.

Share your thoughts