Платформа для орендарів квартир

Кожен, хто хоч раз у житті стикався з необхідністю оренди житла, прекрасно знає, як складно знайти чесних і порядних власників нерухомості за доступною вартості. Ніхто не застрахований від обману, але на території США з появою унікального сервісу під назвою Swapt стало значно менше неприємних житлових ситуацій.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Платформа призначена для тих, хто коли-небудь вже знімав або тільки збирається зняти квартиру. Колишні квартиранти залишають свої відгуки і враження про те чи інше житло і його власників, а майбутні на основі достовірних даних роблять свій вибір.

В базі сайту числяться вже десятки великих американських міст і тисячі адрес. Звичайно, мова йде тільки про тих квартирах, власники яких не мають нічого проти того, щоб про них поширювалися в Інтернеті. Безкоштовна реклама ще нікому не зашкодила. Онлайн-книга скарг і пропозицій поповнюється щодня. Аккаунт кожного учасника прив’язаний до особистій сторінці в соцмережі Фейсбук, щоб уникнути наклепу і підступів злих заздрісників і отримувати тільки правдиву інформацію.

Платформа Swapt стала популярною протягом декількох місяців, і її творці сьогодні отримують непогані доходи від рекламодавців. У Росії аналогів ресурсу поки не існує, хоча немає сумнівів у тому, що проект таїть у собі величезні перспективи для бізнесменів-початківців, які мріють про високий пасивному заробіток.

Share your thoughts