Платформа для анонімних скарг на роботодавця

Як відомо, в Америці дуже педантично ставляться до питань особистих відносин працівників і роботодавців. Особливо ревно оберігаються представниці прекрасної статі. Американські закони суворі, інколи навіть доходить до абсурду. Але цей факт породжує розвиток нових видів бізнесу. Так, нещодавно в американському інтернет-просторі з’явилася спеціальна платформа, за допомогою якої будь-яка жінка може анонімно подати скаргу на свого начальника.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Ресурс InHerSight, за словами його творців, спочатку був придуманий для того, щоб боротися за права слабкої статі і виключити їх обмеження на робочому місці. На платформі створюється своєрідний рейтинг фірм. Чим частіше надходили скарги на того чи іншого роботодавця, тим, відповідно, нижча його місце в рейтингу. Точні статистичні дані також наводяться.

Для оцінки кожної фірми, внесеної в базу ресурсу, є цілих 14 критеріїв. Наприклад, враховується кількість жінок, які займають керівні посади, вказується наявність або відсутність гнучкого графіка роботи для мам з маленькими дітками, оцінюється політика фірми по відношенню до «декретницам» і т. д. В загальному, InHerSight — це своєрідний сайт відгуків.

Звичайно, феміністична політика сайту надто перебільшене, але ідея при цьому прекрасна. У регіонах нашої країни дуже не вистачає таких баз роботодавців — вся інформація розрізнена, відгуки, часто діаметрально протилежні. Створивши єдиний великий портал, можна заробити чималі гроші на рекламу, адже інтерес цільової аудиторії сумніватися не доводиться.

Share your thoughts