Платформа для аналізу дитячих емоцій

Поведінкова аналітика — один з найважливіших розділів психології. На основі цього принципу побудований унікальний інтернет-ресурс під назвою Mevoked. Ця платформа створена спеціально для батьків, які піклуються про своїх дітей і хочуть завжди бути «у всеозброєнні».

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Справа в тому, що Mevoked збирає абсолютно всі дані про дії дитини в Інтернеті. Програма (плагін) відстежує пошукові запити, вибудовує статистику відвіданих сайтів і використаної інформації. Встановлюється цей плагін на комп’ютер дуже просто — потрібно лише мати браузер Google Chrome. Програма також успішно підходить до будь-гаджетів, будь то смартфон або планшет.

Практика показала, що емоційна аналітика дає можливість виявити депресивний стан, агресію і навіть запобігти планований суїцид. Звичайно, не можна брати дані, надані плагіном Mevoked за основу, але якщо інформація не дуже приємна — це привід придивитися до своєї дитини краще.

Щоб користуватися програмою протягом місяця, необхідно оформити підписку вартість всього лише в 5 доларів. Максимально демократична ціна за спокій батьків і безпеку їх дітей.

Share your thoughts