Платформа анонсів нових закладів громадського харчування

Бізнес-ідея, про яку розповідається у даній статті, спрямована на специфічну цільову аудиторію — постачальників продуктів та обладнання для ресторанів і кафе.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Сайт Open Soon («Скоро відкриття!») з’явився в США зовсім недавно і дуже швидко набрав популярність. Оформивши передплату на інформацію ресурсу за певну плату, кожен постачальник продуктів і устаткування вчасно отримує анонс кафе і ресторанів, які незабаром мають відкритися в тому чи іншому місті. Таким чином, постачальники можуть оперативно зреагувати і запропонувати свої послуги першими, обійшовши конкурентів.

В Америці, як і в будь-якій розвиненій країні, щомісяця відкриваються десятки, а то і сотні точок громадського харчування. Самостійно моніторити ситуацію на ринку ресторанних постачальників просто не представляється можливим. Тому платформа Open Soon — чудовий помічник у розвитку бізнесу.

Такі ось «інформаційні бюлетені» був би цікаві і в Росії, при чому не тільки ресторанним постачальникам. Різні пласти цільової аудиторії з задоволенням би підписувалися на інформацію про відкриття нових магазинів, шкіл, дитячих садів, розвиваючих центрів і т. д. загалом, проект досить перспективний. Головне — грамотно підійти до питання його реалізації!

Share your thoughts