Пластир-термометр для малюків: інноваційні ідеї, іноземні бізнес-ідеї

Ультра сучасний градусник в стилі hi-tech зробить процедуру вимірювання температури навіть у самого примхливого малюка захоплюючою грою. Про це подбала австралійська компанія Vivalink, що розробила новий цифровий термометр Fever Scout. З його допомогою батьки повністю позбавляються від болісних проблем з вимірюванням температури хворих малюків.

Градусник, виготовлений з еластичного матеріалу, як звичайний пластир прикріплюється до боку грудки малюка, де знаходиться весь час хвороби. Дітки чудово реагують на нього — адже стікер виконаний у формі блискавки яскравого кольору. Більш старших дітей новий гаджет приваблює схожістю зі шрамом Гаррі Поттера.

Тепер батькам не доведеться не спати ночами, постійно прокидаючись і міряючи температуру хворого чада. Прикріплений до шкіри дитини стікер-градусник допомогою Bluetooth пов’язаний зі смартфоном батьків. Програмне забезпечення дозволяє налаштувати Fever Scout таким чином, що градусник робить вимір температури дитини через певні проміжки часу і пересилає в режимі реального часу всі дані на батьківський смартфон у вигляді наочних графіків, які відображаються в програмному додатку, доступному для iOS і Android.

Всі отримані дані зберігаються в історії і можуть передаватися на електронну пошту лікаря. До того ж зручно, що в історії можуть також відображатися всі нотатки: симптоми, скарги, прийняті дитиною препарати, тобто створюється своєрідна історія хвороби онлайн.

Дізнатися температуру дитини можна тепер, перебуваючи в сусідній кімнаті: диво-градусник посилає свої дані в радіусі 8 метрів. Важливо, що «розумний» градусник у разі різкого підвищення температури у дитини тут же посилає сигнал на смартфон батьків, тобто вночі він обов’язково в такому випадку спрацює як будильник.

Швидкість вимірювання температури — 1 хвилина. Точність вимірювання — ±0.1°. Комплект Fever Scout складається з 10 стікерів. Заряду однієї наклейки вистачає на сім днів. В комплект також входить і бездротове зарядний пристрій. Вартість диво-градусника Fever Scout 59 доларів.

Поділіться своєю думкою