Пластир-антипохмелин

Жахливі симптоми похмільного синдрому знайомі дуже багатьом у нашій країні. Але і у всьому світі від них періодично страждають мільйони людей. Випробувані вже тисячі способів, які повинні допомогти і полегшити стан стражденного. На зміну традиційним народним засобів і лікарських препаратів приходять високотехнологічні ноу-хау, одним з яких є пластир під назвою Bytox.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Ідея створення унікального аксесуара належить американському пластичного хірурга Леонарду Гроссману. Досвідчений лікар прекрасно знає, що алкоголь знищує безліч корисних речовин в організмі. Нестача вітамінів і мінералів негативно позначається на самопочутті людини, викликає дисфункцію ЦНС і, відповідно, похмілля.

До складу пластиру входить повноцінний вітамінний комплекс. Активні компоненти проникають до органів через шкірні покриви і допомагають швидше відновитися.

Продажу інноваційного кошти стартували на офіційному сайті компанії-виробника Топки. Вартість одного виробу становить близько 4 доларів.

Потрібно зазначити, що англійські охоронці законів незабаром зажадали вилучити продукт з обороту, так як зарахували його до лікарських препаратів і заявили про необхідність отримання ліцензії на його виготовлення та продаж. Виробник стверджує, що їх «дітище» медичної підґрунтя не має і гарантовано безпечно для здоров’я.

Топки не є «гігантом» фармацевтики, тому дорога процедура ліцензування початківцям стартаперам не по кишені. Звичайно, популярність пластиру знизилася у зв’язку з претензією компетентних контролюючих агентств, але інтернет-ресурс продовжує активно приймати замовлення.

Share your thoughts