Пластична хірургія для домашніх тварин

Естетична корекція обличчя і тіла для нас вже не вважається чимось надприродним. До пластичних хірургів звертаються не тільки «зірки» і багатії, але і звичайні люди. Тепер черга дійшла і до братів наших менших. Виявляється, тварини потребують «правки» практично так само часто, як і люди.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Пластична хірургія для кішок і собак почала активно розвиватися в Британії. Статистика показала, що англійці щорічно витрачають величезні кошти на блефаропластику, ринопластику та інші операційні втручання для своїх домашніх улюбленців. Звичайно, корекцію роблять не для краси, а за медичними показаннями.

Справа в тому, що в Англії поширені такі породи собак і кішок, природні особливості яких не дають їм можливості повноцінно і активно жити. Наприклад, блэкхаунды і бульдоги часто мають поганий зір з-за неправильного положення повік. Та й носи їм коригують не рідше, ніж очі, заради того, щоб поліпшити дихальні процеси.

Як би там не було, пластична хірургія для домашніх тварин активно популяризується. Живність оперують після аварій та інших нещасних випадків, відновлюючи можливість повноцінного існування. Потрібно відзначити, що в нашій країні ця ніша практично повністю вільна, а перспективи проекту — величезні. Тому підприємцям-початківцям варто подумати про те, як реалізувати аналогічну ідею на просторах Росії.

Share your thoughts