Планшет, який перетворюється на робота-трансформера: Іноземні бізнес-ідеї

Дві великі корпорації — Xiaomi та Hasbro — вирішили об’єднати свої зусилля та розробити планшет-трансформер. Виробник мобільних гаджетів і виробник дитячих іграшок показали світові своє спільне дітище — планшет, який перетворюється на робота-десептикона — негативного героя популярного дитячого мультсеріалу. При виборі персонажа для своєї новинки виробники врахували, що сучасні діти ставляться до злих героїв мультиків навіть з великим інтересом, ніж до позитивних образів.

Звичайно, планшетом подібну розробку назвати складно — з функцій кишенькового комп’ютера в трансформері тільки диктофон. Але зовні іграшка — точна копія Mi Pad 2, що дозволяє назвати її планшетом.

В реалі, новинка — це своєрідна дитяча головоломка, осучаснений кубик Рубіка. Для того щоб трансформувати злісного десептикона по імені Саундвей (Зв’язківець) в гаджет і навпаки, необхідно зробити справжній мозковий штурм і виконати близько 30 послідовних дій.

Іграшка випущена поки малим тиражем і приурочена до 6-річчя компанії Xiaomi. Чи варто очікувати від двох корпорацій новинок в цій області — поки залишається таємницею, але діти вже з радістю граються з трансформованих планшетом-десептиконом, ціна якого, до речі, дуже прийнятна — всього 26 доларів.

Поділіться своєю думкою