Пісочниця для дорослих

Така креативна і несподівана ідея атракціону для дорослих прийшла в голову американському бізнесменові після того, як він почав будувати власний дім. Для проведення робіт молодій людині знадобився екскаватор, який довелося взяти в оренду. Виявилося, що крім практичної користі ця будівельна техніка приносить ще й бурю позитивних емоцій: знаходження в кабіні екскаватора, дійсно, вражає.

Усвідомивши це, заповзятливий американець вирішив поділитися власним досвідом з іншими людьми і відкрив, так звану, пісочницю для дорослих на своїй малій батьківщині, в Колорадо.

Шанувальників у атракціону виявилося дуже багато: щоб спробувати себе в ролі водія екскаватора, люди приїжджали в містечко з усіх кінців Америки. І дуже скоро прибуток зросла настільки, що бізнесмен зміг переїхати в Лас-Вегас і продовжити свою справу там.

Сьогодні в ролі «совочком» для пісочниці виступають цілих три екскаватора і два бульдозери.

За півтори години задоволення необхідно заплатити 210 доларів, але, як правило, людям цього здається мало, тому найчастіше вибирають інший варіант — 3 години за 400 доларів.

Щоб потрапити в кабіну будівельної техніки, не потрібно мати водійські права. Єдине обмеження — це вік до 14 років. В «пісочниці» працюють досвідчені інструктори, які розповідають про ази управління і дають цінні поради на протязі всього часу. По закінченні гри» відвідувач отримує іменний сертифікат.

Поділіться своєю думкою