Пісочні картини в пляшці

Вперше чудові по красі картини з піску в пляшці почали створювати ще в стародавньому Єгипті. Сьогодні ця творча діяльність може ще й приносити серйозний прибуток.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Щоб створювати пісочні шедеври своїми руками, не потрібно володіти особливими навиками і уміннями, так і спеціальних дорогих інструментів для цього не потрібно. Для початку необхідно обзавестися пляшками із скла, дерев’яними або металевими паличками і різнобарвним піском.

Освоїти ази майстерності під назвою «Санд» можна за кілька днів по безлічі друкованих матеріалів та відеороликів з інтернету, наявних у вільному доступі.

Для пісочної картини підійде не кожна скляна ємність. По-перше, пляшка повинна бути абсолютно прозорою і безбарвною. По-друге, вона повинна мати певну форму, краще плоску, як фляга (коньячна тара). Ще цікавіше, коли пляшка має нестандартні параметри, але знайти такі буває проблематично. Тому на початковому етапі можна обмежитися плоскими овальними пляшечками.

Кольоровий пісок також можна зробити самостійно. Для цього достатньо взяти пісочне сировину з річки, ретельно його промити, просіяти, а потім надати йому необхідний відтінок за допомогою спеціальних барвників.

Після підготовки можна приступати до створення картин. Для цього пісок в пляшку укладається пошарово, а його розташування коригується за допомогою паличок.

Реалізовувати готові вироби можна через ту ж Всесвітню павутину, створивши власний інтернет-магазин або групу в соціальних мережах. Ще можна пропонувати свою продукцію для продажу сувенірних лавках і магазинах вашого населеного пункту.

Вартість пісочної картини залежить від складності її виконання і починається від 500 рублів. Стільки, приміром, може коштувати пісочний прапор Росії в пляшці, а часу на його створення йде не більше години.

Share your thoughts