Пісочне шоу бізнес

Малювання піском набуває сьогодні небувалу популярність. У багатьох містах навіть проводять майстер-класи і відкривають курси, навчальні цього виду мистецтва. Пісочні шоу тепер — це не просто краса, це ще і відмінний бізнес. Володіючи талантом художника, можна заробити солідний капітал.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Цікавий тренд: по всьому світу стають затребуваними послуги так званих пісочного аніматора. Ці люди можуть намалювати піском на спеціальному світному екрані все що завгодно. Тобто цілком реально створити справжню піщану рекламу або презентацію.

Західні «гуру» піску заробляють шалені гроші — від 3 до 5 тисяч доларів за 10-хвилинний показ. Але з однією умовою: у відведений час має бути продемонстровано не менше 10 картинок, які мають смислову зв’язок, органічно поєднуються з музичної фонограмою і відповідають заданій замовником концепції.

Пісочну анімацію можна без перебільшення назвати «балетом рук». Дійсно, незвичайний танець пальців на піску — видовище зачаровує. Якщо ви володієте відповідними навичками і креативним мисленням — всі дороги в бізнес для вас відкриті. Єдине, потрібно подбати про наявність хорошого помічника — менеджера для пошуку клієнтів. Адже самому майстрові цим займатися ніколи, потрібно постійно тренуватися, щоб не втратити навик.

Share your thoughts