Пісочна реклама на пляжах

У сезон відпусток вітчизняні пляжі заповнені вщерть. Але чомусь поки що ніхто з завзятих російських рекламників не наважився скористатися цією ситуацією. На відміну від європейських маркетологів, які успішно заробляють гроші на пляжному піску.

Сьогодні на самих популярних пляжних територіях не тільки країн Європи, але й Америки, Бразилії, Ізраїлю щодня можна спостерігати унікальну піщану рекламу. Виконуються рекламні написи рано вранці, щоб до моменту напливу туристів було вже все готове. Таким чином, рекламникам вдається охоплювати величезну цільову аудиторію і отримувати за свої нестандартні послуги нечувані гонорари.

Робота компанії будується наступним чином: фахівці спочатку знаходять замовника, потім розробляють тематичний логотип і рекламний текст, відповідно з потребами клієнта. Після цього логотип, намальований на папері, відливається з важких матеріалів таким чином, щоб після нього залишався чіткий малюнок на вологому піску. Тобто створюється свого роду гігантська друк для пляжу.

Відлитий логотип рекламщики, звичайно, не тягають на собі. Вони кріплять його до спеціального барабану, що знаходиться в нижній частині автомобіля, і катають по всій довжині лінії пляжу. Реклама друкується на поверхні піску сотні разів, тому навіть за повноцінний курортний день вона вся не знищується відвідувачами. Ефективність її вже доведена на практиці: потрібна інформація доходить до кінцевого споживача і збільшує доходи рекламодавців!

Компанія, що займається рекламним бізнесом такого роду, позиціонується як борців за чисту екологію. Адже перед штампуванням піску його доводиться очищати від сміття! Така корисна діяльність в рази підвищує лояльність клієнтів фірми. Можна не сумніватися, що креативні рекламні послуги будуть користуватися високим попитом і в нашій країні.

Поділіться своєю думкою