Пінгвінарій: іноземні бізнес-ідеї, у сфері сервісу

Поняття «дельфінарій» напевно знайоме всім. А чи чули ви про таке поняття, як «пінгвінарій»? Навряд чи. І, тим не менш, подібні закриті басейни, в яких можна поспілкуватися з пінгвінами, які вже існують у багатьох приморських міст Росії.

Проте жоден з них не зрівняється з The Polk Penguin Conservation Center — пингвинарием, який нещодавно відкрили в США. Площа його становить 3 км. На цій масштабній території проживає 80 різних видів пінгвінів.

Першочерговим завданням для засновників пінгвінарію було створення умов, максимально наближених до тих, в яких пінгвіни живуть в дикій природі. Сьогодні можна сказати, що їм цілком вдалося втілити задум у життя.

Пінгвінарій ділиться на 2 половини. У першій можна поспостерігати за тим, як пінгвіни смішно і незграбно пересуваються по суші і пірнають, а під другою — помилуватися їх граціозністю і стрімкістю у воді.

Вартість відвідування пінгвінарію становить 10 доларів для дітей і 14 — для дорослих. Всього в проект інвестовано близько 30 мільйонів доларів.

До речі, поруч з пингвинарием також є сувенірний магазинчик, в якому всі охочі можуть придбати різні сувеніри на пам’ять про відвідування такого незвичайного місця.

Поділіться своєю думкою