Пілінг рибками

Пілінг рибками — популярна послуга у закордонних салонах краси. У нашій країні цей напрям тільки розвивається, тому зайняти гідне місце в косметології такого типу буде нескладно.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

В процедурі «рибного» пілінгу беруть безпосередню участь мініатюрні жителі тропічних водойм під назвою Гара Руфа. В акваріум можна помістити до 1000 особин, якщо дозволяє місткість резервуара. Процес виглядає наступним чином: клієнт салону занурює в акваріум певну частину тіла (або занурюється цілком). Тепла вода распаривает епідерміс, і рибки починають активно поїдати відмерлі шкірні лусочки. Саме ці мертві клітини людського тіла є основною їжею для унікальної живності.

«Працюють» Гара Руфа вкрай оперативно. При цьому сироростучі (живі) шкірні покриви абсолютно не входять в сферу їх інтересів, тому клієнт може не побоюватися: пілінг рибками — процедура безболісна і дуже приємна. А результат після неї приголомшливий: шкіра стає гладкою, пружною і набуває красивий відтінок завдяки особливим речовинам, що виділяється разом зі слиною риб.

Щоб розпочати бізнес, необхідно мати в резерві не менше 2000 доларів. Цієї суми достатньо для придбання акваріума, рибок, очисного обладнання та ветеринарного свідоцтва. Окупність оперативна. Якщо брати за одну процедуру від 300 до 1000 рублів (в залежності від «фронту робіт»), то всі вкладення повернуться не пізніше, ніж через 12 місяців. Але, як показує практика, стартовий капітал повертається в кишеню власника вже через півроку.

Share your thoughts