Підземний парк відпочинку

Американський Нью-Йорк — густонаселений сучасний мегаполіс, в якому катастрофічно не вистачає місць для спокійного відпочинку і єднання з живою природою. Зелених зон в місті вкрай мало, і з кожним роком їх кількість знижується. Нью-Йорк невблаганно перетворюється на «кам’яні джунглі».

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Виправити ситуацію вирішив заповзятливий американський архітектор, озвучив цікаву ідею, втілити яку планується вже до 2020 року. Джеймс Ремсі запропонував інноваційне рішення: відкрити шикарну паркову зону з великою кількістю зелених насаджень можна прямо… під містом.

Так, це не помилка! І для здійснення задуманого вже була знайдена відповідна територія — старе трамвайне депо, яке діє понад півстоліття. Тестова версія вічнозеленого парку вже запущена.

Цікаво, що на одній площі зібрано величезну кількість популярних і рідкісних представників флори зі всього світу, а живлення їх відбувається звичним для рослин шляхом — за допомогою сонячного світла. Сприяє цьому спеціалізована надземна дзеркальна установка, яка спочатку виробляє збір сонячних променів з поверхні землі, а потім рівномірно розподіляє їх по тестового підземного простору.

Потрапити з «кам’яних джунглів» у «дикі», хоч і підземні прагне практично кожен. Можливо, в недалекому майбутньому подібні зони з’являться і в інших великих містах планети.

Share your thoughts