Підроблений літак для фотосесії

Нещодавно у столиці було створено новий бізнес, пов’язаний з фотографічним мистецтвом. Цільова аудиторія бізнесменів — користувачі соціальних мереж, які мріють пустити «пил в очі» своїм передплатникам і похвалитися в прямому сенсі «улетными» фото.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Суть бізнес-ідеї проста: підприємливі власники рядовий фотостудії в Москві пропонують своїм клієнтам унікальну фотозону — всі бажаючі за певну плату мають можливість провести реалістичну фотозйомку на борту приватного літака. Потрібно сказати, що льотний апарат, звичайно, підроблений. Красиві інтер’єри створені в звичайному студійному павільйоні.

Зйомку проводить кваліфікований майстер фотографії. Триває вона близько 2 годин. Якщо фотознімки будуть зроблені на професійну камеру, клієнту доведеться викласти 14 000 рублів. Якщо ж головний герой проекту побажає фотографуватися на власний смартфон, йому доведеться заплатити трохи менше — 11 000 рублів. Студія надає додаткові послуги: за доплату можуть накрити стіл і пригостити пляшкою дорогого вина, правда відкривати її не можна — це всього лише аксесуар.

Так, розкішне життя, нехай навіть на фотографіях, коштує нині не дешево!

Цікаво, що кількість клієнтів фотосалону з моменту запуску нового проекту значно збільшилася. Знімки, наповнені аурою красивого життя, вже почали потихеньку атакувати Instagram.

Share your thoughts