Підковдра, в який не треба заправляти ковдру: бізнес-ідеї для початківців, мінімальні вкладення, виробництво

Заправляти ковдру в підодіяльник — домашня обов’язок, яку ненавидять чи не більше, ніж миття посуду або прасування шнурків. На щастя, тепер є реальний шанс уникнути цієї болісної процедури.

Російські умільці, всерйоз втомлені вирівнювати одіялко і розправляти куточки, придумали підодіяльник з науково-фантастичним назвою Morpheus. Він не передбачає невеликих прорізів, в які потрібно проштовхувати об’ємне ковдру. Замість цього потрібно просто розкласти Morpheus на ліжку в розгорнутому вигляді, покласти зверху ковдру, накрити другою половиною підковдри і застебнути замок.

Якщо ви турбуєтеся, що блискавка буде якось заважати або травмувати вас під час сну, поспішаємо порадувати: в результаті всіх маніпуляцій вона виявляється захованої всередину.

Сам Morpheus зроблений з сатину — матеріал не самий модний і сучасний, але він володіє всіма необхідними для постільної білизни властивостями, а саме не мнеться, добре сприймається на дотик, а також володіє вражаючою зносостійкістю — сатин може витримати дві сотні прань, не втративши обличчя».

Трохи затьмарює картину ціна новинки — 3,6 тис. рублів за комплект, який включає в себе один підодіяльник і одну наволочку. Але якщо ви захочете комплект з декількох наволочками або простирадлами, ціна може зрости.

Поділіться своєю думкою