Підйомник для кришки люка

Американець Дейв Робертс багато років пропрацював співробітником міських комунальних служб. Простий сантехнік за своє життя не раз стикався з необхідністю підйому важенних кришок каналізаційних люків вручну. Вирішивши, що необхідно шукати спосіб полегшення долі робітників-комунальників, Дейв активно взявся за розробку корисного гаджета і в кінці кінців сконструював унікальний у своєму роді магнітний гідравлічний підйомник, який дозволяє піднімати кришку люка без зусиль. Після того, як винахід пройшов тестування, перші кілька пристрій заповзятливий комунальник продав своєму ж роботодавця, а після цього вирішив повністю піти в бізнес і зайнятися розвитком свого проекту.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

У середньостатистичного робітника грошей на розвиток, звичайно, не було, але він ризикнув взяти банківський кредит, а через кілька місяців нагодилися і інвестори, які порахували проект вкрай перспективним. І вони не помилилися! За перші півроку роботи Дейв Робертс зумів реалізувати понад 90 одиниць своєї незвичайної продукції і заробити на цьому близько 70 000 доларів чистого прибутку.

Гідравлічний підйомник з магнітом, піднімає важкі люки, украй затребуваний сьогодні у комунальних служб, так як він не тільки полегшує працю й забезпечує безпеку працівників, але і суттєво економить час. Тепер американець планує збільшувати виробничі потужності і налагоджувати постачання свого корисного винаходу за межі країни.

Share your thoughts