Підгузники для собак

Багато людей роками мріють завести собі собаку, але відкладають виконання бажання в довгий ящик з-за боязні різних проблем в процесі дорослішання цуценя, у тому числі проблем з привчанням вихованця до вигулу і туалету. Нещодавно на ринку зоотоварів з’явилося інноваційний винахід, яке не дозволяє собакам гадити, де їм заманеться. Собачі підгузники сконструювала канадка Енн-Марі Флемінг. Дівчина протестувала новинку на своїх вихованцях, після чого змогла в лічені місяці запустити ноу-хау в масове виробництво.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Підгузники для собак зовні дуже нагадують стандартні дитячі памперси, з тією лише різницею, що в них є спеціальний отвір для зручного розміщення хвоста. Вироби виконані з м’яких матеріалів, зовні вони не промокають, а внутрішній шар відмінно вбирають вологу. Потрібно відзначити, що підгузники багаторазові — їх можна легко прати в пральній машині і служать вони досить довго. В асортименті є кілька розмірів і кольорів.

Підгузники підходять не тільки цуценятам, але і старим чи хворим собакам, які в силу обставин не мають можливості жити повноцінним життям і справляти нужду там, де це роблять звичайні домашні улюбленці.

Вартість одного собачого підгузника становить 15 доларів. В нашій країні подібні товари поки у величезному дефіциті, і всі вони іноземного походження. Тому, налагодивши їх поставки або власне виробництво, можна дуже швидко зібрати пристойний капітал.

Share your thoughts