Підгузники для птахів

Напевно, кожному любителю пернатих братів наших менших, у якого вдома живуть папуги або канарки, знайома ситуація, коли крилатий вихованець у вільному польоті по квартирі залишає за собою неприємні сліди у вигляді екскрементів. Звичайно, дати улюбленцю можливість відчути себе вільним хочеться, але наслідки такого «вигулу» іноді доводиться усувати дуже довго.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Нещодавно новатори в галузі птахівництва придумали оригінальне рішення проблеми і створили мініатюрні підгузники для птахів. Цей вкрай корисний аксесуар виготовляється з м’якого тягнеться матеріалу з включенням лайкри. Підгузники практично невагомі, пернатим вони ніяк не заважають. Але зате тепер господарі і гості будинку можуть не турбуватися за чистоту свого одягу, збереження шевелюри і охайний вигляд побутових приладів і меблів.

Пташині «памперси» випускаються в широкій колірній гамі. Самі вони багаторазові, але перед застосуванням в них необхідно вставити одноразову серветку, яка утилізується в міру забруднення.

Таке забавне пристосування зручно не лише для домашнього використання, але і в процесі поїздок. Варто аксесуар близько 25 фунтів. Можливо, сума здасться занадто великий для такої дрібниці, але треба пам’ятати, що підгузник розрахований на тривале використання.

Share your thoughts