Піца за ескізами клієнтів

Відкрити піцерію сьогодні може практично кожен бажаючий, що має в наявності необхідний стартовий капітал. Але ось придумати щось цікаве і обійти конкурентів, на жаль, дано не кожному. Чудовою ідеєю для розвитку бізнесу у сфері громадського харчування буде виготовлення піц по клієнтським ескізами.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Такий проект зародився нещодавно на Заході. Його автор — досить відомий художник Йонас Лунд, який вирішив спрямувати свій талант живописця в дещо інше русло, перетворивши банальну випічку піци в даний кулінарне мистецтво.

Варто уточнити, що Йонас Лунд запустив проект не зовсім самостійно: він запропонував свої послуги американської мережі піцерій «Famous Original ray’s Pizza», і її власники із задоволенням погодилися на співпрацю. А суть послуги полягає в наступному: художник втілює в життя піцу, придуману клієнтами.

Щоб замовити ситне ласощі за власним дизайном, клієнту піцерії достатньо зареєструватися на сайті і увійти в спеціальний розділ. Зображати піцу можна саме там під рукою є всі необхідні інструменти. Користувачі сайту малюють віртуальні картини на спеціальній заготівлі круглої форми, поданої у вікні розділу. Якщо клієнт не вражає фантазією, то у нього є можливість скористатися вже готовими ескізами, залишивши їх стандартними або доповнивши чимось своїм. Після завершення «картини» замовлення відправляється до пекарю-художник, і вже через невеликий проміжок часу замовник має можливість поласувати винайденої їм же смакотою. Для малювання кухар використовує, звичайно ж, різні їстівні інгредієнти.

Стандартних ескізів на сайті дуже багато. Наприклад, будь-який бажаючий може замовити піцу з портретом Мони Лізи, президента країни, зображенням долара або іншим оригінальним сюжетом. Вартість художнього їстівного творіння варіюється в діапазоні від 35 до 70 доларів, залежно від складності роботи. Праця, звичайно, кропітка, але і ціна гідна, так і без замовлень живописець не буває ніколи!

Share your thoughts