Перукарня – рентабельний бізнес

Надання перукарських послуг є досить прибутковим бізнесом. Попит на даний вид послуг не залежить від сезону: круглий рік і чоловіки, і жінки хочуть виглядати красиво і привабливо. Змінюється мода на повсякденні стрижки — найкраще підтвердження актуальності бізнесу. Крім цього, у житті кожної людини часто виникає необхідність в зачісках для особливо урочистих випадків.

Відкриття перукарні не вимагає великих інвестицій. Для індивідуального підприємця оптимальним буде організація салону краси на 5-6 перукарських крісел з послугами манікюру.

Головне, з чим вам слід визначитися, в якій ціновій ніші працювати.

Прибутковою може стати як організація перукарні економ-класу, так і створення салону з високими цінами, які отримують головний дохід від націнок за надані послуги.

Дуже вигідним місцем для перукарні може стати спальний район. При цьому вас не повинно бентежити знаходження поруч з вашої перукарні аналогічного закладу. Ви завжди можете отримати великий потік клієнтів. Для цього варто запросити на роботу кваліфікованих майстрів і організувати комфортні умови для відвідувачів. Великим плюсом буде сучасний ремонт і оснащення перукарні стильним обладнанням, організація комфортної зони відпочинку, телевізор і звучить м’яка релаксуюча музика.

Важливо: бажано, щоб ваш салон працював з 9:00 до 22:00.

Перукарня середніх розмірів може окупити початкові інвестиції за перші кілька років роботи.

Поділіться своєю думкою