Перукарня на заправці

Не секрет, що з-за мінімального кількість вільного часу сучасним людям складно підібрати спеціальний момент, щоб відправитися в перукарню. Повсякденні справи і турботи змушують відкладати відвідування «цирюльні» на останнє місце. Рішення проблеми знайшов німецький підприємець Ральф Мельманн, який запропонував клієнтам поєднати приємне з корисним і відкрив перукарський салон прямо на території звичайної автозаправної станції.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Проект під назвою «Tank & Cut», що в перекладі на російську мову означає «Бензобак і стрижка», має величезний успіх. Дуже багато автолюбителів, заїхали на заправку для поповнення запасів палива, охоче заходять в мініатюрний вагончик площею всього 12 кв. метрів, де їм пропонують оперативно постригтися, укласти волосся, поголитися, оновити макіяж і т. д. Контейнер розрахований на два робочих місця. Як кажуть, в тісноті, та не в образі.

Ральф Мельманн планує розширювати мережу своїх салонів, укладаючи контракти з найпопулярнішими заправними станціями. Отриманий новатором досвід уже показав, що якщо заправка має хорошу репутацію, то клієнти у перукарів-універсалів будуть завжди. Так і паливні компанії, в свою чергу, отримують вигоду від такого співробітництва.

Share your thoughts