Персональний вентилятор, як частина одягу

У спеку всілякі прикраси для шиї та зони декольте, такі як намиста, намиста, ланцюжки, стають незручними і неактуальними. На зміну їм приходять більш функціональні аксесуари, здатні позбавити від спеки і подарувати відчуття прохолоди. До таких аксесуарів належить персональний вентилятор під назвою Coolware Personal Cooling System, продажі якого стартували в європейських країнах.

Прилад, пропонований компанією Schawbel Corporation, зовні нагадує нашийник або широкий чокер. Працює аксесуар дуже просто: його внутрішня оболонка, виготовлена з алюмінію і щільно притиснута до шиї свого власника, відводить тепло. Усередині пристрою є порожнина для затоки води і невеликий вбудований вентилятор. Повітря подається в міні-кондиціонер через мікроотвори, охолоджується і видувається в зону особи. Волога також працює на охолодження, поступово випаровуючись.

Води, залитої в прилад, достатньо для 2-4 годин роботи (в залежності від встановленого рівня швидкості обдування). Заряду батареї, приводить в дію вентилятор, вистачає на добу. Вартість гаджета оцінюється в 30 доларів. Єдиний його недолік — це деякий шум, видаваний у процесі виходу повітряних мас назовні. Але таке дрібне недосконалість не здатне затьмарити вагомих переваг!

Поділіться своєю думкою