Персональний робот-фотограф

Сэлфи-манія поступово здає свої позиції. Зараз вже стає модним демонструвати на сторінках в соцмережах те, що тебе все-таки є кому сфотографувати. Фото в домашній обстановці або інших природних умовах є своєрідною демонстрацією наявності особистого життя. А що робити тим, у кого ця особисте життя поки відсутня, а продемонструвати її іншим, пустивши «пил в очі», все-таки хочеться? Про таких людей подбала компанія Robotbase, яка створила персонального робота-фотографа.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Пристрій під назвою Personal Robot функціонує на основі принципів штучного інтелекту. Він всюди може слідувати за своїм власником і робити якісні фотознімки в той момент, коли його про це просять. Тобто сотні свіжих фотографій вам забезпечені! При цьому не потрібно соромитися і бентежитися, підбираючи пози і боячись здаватися незграбним. Personal Robot стерпить все і дозволить вибрати лише кращі знімки!

Зовні конструкція робота являє собою довгу штангу на колесах, верхівку якої вінчає овальний сенсорний екран. У цьому екрані, як у дзеркалі, відбивається все, що бачить робот. Тобто людина може в нього дивитися і приймати пози для ідеальних ракурсів. Коштує така іграшка 1995 доларів. Сума, звичайно, чимала, але і функціональність нестандартна!

Share your thoughts