Персональний обігрівач для ніг

Як відомо, голову потрібно тримати в холоді, а ноги — в теплі. Але якщо останнє самостійно зробити не виходить, і ніжки все-таки мерзнуть, то на допомогу поспішають високі технології. Недавно в продажу з’явився унікальний прилад, призначений спеціально для обігріву нижніх кінцівок.

Пристрій було названо нехитро — «Mood», що в перекладі з англійської мови на російську означає «настрій». І дійсно: як тільки ніжки відігріваються, у користувача обігрівача моментально підвищується настрій — це науково доведений факт, а не прості слова!

Обігрівач, сконструйований компанією 83Design Inc, відрізняється компактними розмірними параметрами. На корпусі є зручна ручка для перенесення. Зовні прилад схожий на СВІТЛОДІОДНУ лампу для сушіння гель-лаку (всім жінкам вона добре відома). Тільки поміщати в гаджет не потрібно долоні, а ступні. Нагрівається «Mood» за лічені секунди та в процесі роботи обдає ніжки м’яким, приємним теплом. Можна не сумніватися, що суворою взимку і в міжсезонні даний девайс буде затребуваний у жителів нашої країни!

Share your thoughts