Персональний кінотеатр

Новинка, про яку піде мова в даній статті, вже підкорює серця кіноманів по всьому світу і паралельно з цим набиває кишені своїх винахідників. Можна не сумніватися, що прилад під назвою ITVGoggles доведеться по душі і нашим співвітчизникам.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Пристрій ITVGoggles являє собою мініатюрний портативний кінотеатр. Зовні гаджет схожий на стильні окуляри, але функціональність його набагато більш широка. Користувач приладу, надівши його на очі і активувавши, занурюється в атмосферу реального кіно. Девайс оснащений вбудованим проектором, який створює перед очима здивованого глядача величезний світловий екран. У комплекті з пристроєм поставляються стереонавушники, які посилюють ефект від перегляду фільму.

Окуляри-кінотеатр ITVGoggles можна підключати до персонального комп’ютера, будь-яких DVD-програвачів, а також до ігрових приставок. Для цього всього лише потрібно протягнути USB-шнур. Функціонує гаджет від невеликого акумулятора, який здатний автономно працювати до 5 годин поспіль.

Вартість персонального кінотеатру в мініатюрі починається від 310 доларів і доходить до 500 доларів, залежно від розмірних параметрів екрану.

Share your thoughts