персональний асистент з онлайн-підбору гардеробу

Новий проект, побудований на основі принципів штучного інтелекту, був запущений на відомої торгової майданчику Amazon. Унікальне розумне пристрій дає можливість користувачам вдало підібрати комплект одягу для конкретного заходу (прогулянки з друзями, похід на роботу, вечірку, в ресторан і т. д.) і поліпшити свій стиль.

Девайс, вартість якого оцінюється в 199 доларів, робить фотознімки свого власника з різних ракурсів і в декількох різних образах. Потім він аналізує відзняте і дає цінні поради щодо зміни іміджу, підбору аксесуарів і т. д.

За допомогою гаджета користувач може реально поліпшити свій стиль, а торгові майданчики, що мають доступ до програми, можуть, у свою чергу, вдало просунути ті чи інші товари, які, на думку персонального електронного іміджмейкера, чудово підійдуть до конкретного комплекту гардеробу.

Також за допомогою такого атрибута можна зробити максимально органічні фотографії для соціальних мереж.

Інтелектуальна програма оснащена і звичним функціоналом: вона просто допомагає знайти відповіді на питання, які виникають у користувача, або здійснити покупку інтернет-товарів.

Придбати пристрій можна виключно на запрошення до програми компанії Amazon.

Поділіться своєю думкою