Персональна 3D-скульптура: іноземні бізнес-ідеї, інноваційні ідеї

Селфи в моду увійшло відносно недавно, хоча фотографування самого себе практикується давно. Люди хочуть мати можливість увічнити себе у будь-який момент і без сторонньої допомоги. Саме тому в свій час, ще до появи цифрових технологій, були вельми популярні кабінки, в яких автоматично робилися моментальні фотографії. Але сьогодні цим вже нікого не здивуєш. Зате в моду входить нова послуга, запропонована компанією ME3D, штаб-квартира якої розташована в Міннесоті (США) — виготовлення персональної скульптури, причому різнобарвною. Робити її буде не людина, а 3D-принтер.

Сама процедура займає кілька хвилин. Замовник заходить в спеціальну кімнатку, яка знаходиться в торгово-розважальному центрі, і 3 секунди стоїть не рухаючись. Потім ще півхвилини спеціальний пристрій його знімає з декількох десятків ракурсів. А потім апарат робить модель, яку і «роздруковує» 3D-принтер.

Виходить кольорова гіпсова фігурка. В ній замовник відображений в тому ж одязі, в якій прийшов на процедуру. Втім, скульптуру можна підкоригувати, а це спричиняє додаткові витрати.

Ціна базової фігурки, без втручання, становить 65 доларів.

Поділіться своєю думкою