Перший в світі тематичний парк віртуальної реальності: іноземні бізнес-ідеї, інноваційні ідеї

Американці знову вражають світову громадськість своєї нової бізнес-ідеєю. В країні найближчим часом почне працювати унікальний парк атракціонів, розваги в якому будуть тільки віртуальними. Творці вирішили зібрати на одній платформі всі відомі комп’ютерні досягнення.

Тематичний лунапарк віртуальної реальності під назвою VOID — це велике зібрання тактильних девайсів, навантажувальних відвідувачів в нереальний світ віртуальних каруселей.

Новий парк являє собою безліч окремих кімнат, з кожною з яких можна буде зануритися в віртуальність, побігати і пострибати «понарошку», зустрітися з комп’ютерними монстрами у відділі страху. Кожна з кімнат вміщує в себе 10 осіб. По суті, антураж приміщень — це голі стіни, але відвідувачі замість них бачать джунглі, густі хвойні ліси, космічний простір і прибульців, так як їх голови увінчані шоломами, які проектують віртуальну реальність.

Бізнес-проект вже отримав схвалення в усьому світі. Створення таких парків різко просуне індустрію розваг вперед і при цьому заощадить значний простір, адже, як відомо, справжні атракціони зразок американських гірок і чортового колеса займають дуже багато місця.

Поділіться своєю думкою