Перший хмарний смартфон анти-флагман: іноземні бізнес-ідеї, інноваційні ідеї

Вперше у світі був створений смартфон, заснований на хмарних комп’ютерних технологіях. Новомодний гаджет отримав назву Nextbit Robin. Цей гаджет здатний самостійно позбавлятися від непотрібних фото та інших рідко використовуваних додатків, поміщаючи їх в хмарне сховище гігантських розмірів до 100 Гб.

Але зацікавила і сколихнула світовий ринок компанія-виробник Foxconn аж ніяк не можливостями свого девайса, а методом його просування. Розробники позиціонують свою техніку як анти-флагман. Заснована їхня рекламна компанія на боротьбі з поднадоевшими всім, але не втрачають в ціні пристроями на платформі IOS.

Foxconn, просуваючи нову модель смартфона, буквально висміює їдкими слоганами і виразами виробників так званих флагманів, гонитва за новими моделями яких буквально захопила суспільство.

Адже по суті справи, сміливо стверджують творці Nextbit Robin, одна новинка IOS, що випускається раз на півроку, відрізняється від попередньої тільки кольором і нічим більше.

Співробітники компанії-новатора закликають споживачів перестати обманювати себе і купувати ні муляж новинки, а по-справжньому новий гаджет, який дійсно володіє унікальним функціоналом. Звичайно, творці Nextbit Robin абсолютно праві. Поки їх модель смартфона — єдина. Але залишається загадкою, що ж придумає компанія, коли їх модель хмарного анти-флагмана застаріє, і через рік-півтора світ буде вимагати Nextbit Robin-2 або Nextbit Robin-2S. Адже прогрес не стоїть на місці, суспільство споживання весь час вимагає чогось нового, і щоб утриматися на плаву, необхідно постійно чимось дивувати.

Поділіться своєю думкою