Перетяжка автомобільних салонів

Багато бізнес-експерти сходяться на думці, що перетяжка салонів авто є дуже прибутковою ідеєю для підприємців-початківців, які мріють відкрити свою справу, але ще не мають у бізнесі значного досвіду. Послуга передбачає не просто ремонт автомобільних сидінь, але і перетяжку стелі, керма, дверей та інших деталей. Робота досить копітка, але тому і прибуткова.

Одним з найпопулярніших матеріалів, що використовуються сьогодні для перетяжки салонів авто, є екокожа. Працювати з нею нескладно, а кінцевий результат виглядає приголомшливо. Потрібно відзначити, що компаній, які спеціалізуються на даній послузі, в Росії зовсім небагато, тому у вас є шанс стати першим і єдиним у своєму регіоні.

Для реалізації проекту необхідно взяти в оренду приміщення гаражного типу, в якому одночасно можуть вміститися 3-4 автомобіля. У штат компанії обов’язково повинні входити майстер-арматурщик і професійна швачка. З обладнання необхідно придбати слюсарні інструменти, потужну швейну машинку (а краще відразу дві), миючий пилосос і спеціальний апарат, що дозволяє акуратно витягати подушки безпеки з машини. Все це обійдеться в суму близько 100 000 рублів.

Надайте на вибір клієнтам максимально широкий спектр матеріалів для оббивки. Для початку можна закупити у постачальника невеликі зразки тканини, а повний обсяг доцільно купувати вже після того, як з’явився реальний замовник.

Як показує практика, діяльність по перетяжці автомобільних салонів характеризується високою рентабельністю. Такі послуги можна назвати дешевими, але при належній якості виконання робіт можна не боятися, що ваш сервіс буде простоювати без клієнтів. Головне — не економте на проведення рекламної кампанії.

Поділіться своєю думкою